www.gor-adm.gov.ua Контакти На головну сторінку Корисні лінки

Офіційний сайт Президента України

Урядовий портал

Верховна Рада України

Хмельницька обласна державна адміністрація
Сатанівська ОТГ
Управління соціального захисту населення

Установи і заклади соціальної сфери району:

 

Управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації

начальник - Лихва Вячеслав Борисович

тел. (03851) 3-14-70

м. Городок, вул Грушевського, 90

 

Городоцький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

начальник - Шевченко Надія Іванівна

тел. ( 03851) 3-22-59

м. Городок, пров. Попова, 4

 

Городоцький районний цент комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю

начальник - Казмірчук Любов Созонтівна

тел.(03851) 3-50-85

м. Городок, вул. Заводська площа, 8 а

 

Лісоводський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів

начальник - Маринчук Олена Юріївна

тел.(03851) 9-32-00

Городоцький район, с. Лісоводи, вул. Ткачука, 6


Територіальна угода між Хмельницькою обласною державною адміністрацією, Федерацією профспілок Хмельницької області та Об’єднанням організацій роботодавців Хмельницької області

ЗВЕРНИСЬ ПО ДОПОМОГУ

ЗА КОРДОНОМ

Якщо Ви потрапили у скрутну ситуацію за кордоном, можете звернутися до:

• Посольств/консульських установ України за кордоном;

• Державних, міжнародних та громадських організацій, що надають допомогу мігрантам, які опинилися у скрутному становищі, і зокрема постраждалим від торгівлі людьми;

• Місцевих правоохоронних органів;

• Організацій української діаспори;

• Інших організації та установ (наприклад, релігійних).

Якщо Вас позбавили документів, консульська установа має докласти зусиль для встановлення Вашої особи та якнайшвидшого повернення до України. Наявність у Вас копії закордонного паспорта значно пришвидшить цей процес.

В УКРАЇНІ

В Україні надається державна підтримка особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема соціальна, медична, правова, освітня та матеріальна. Із заявою про необхідність такої допомоги слід звертатись до найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання. Контакти в регіонах України можна знайти на веб-сторінці Міністерства соціальної політики України http://www.mlsp.gov.ua Крім того, особи, постраждалі від торгівлі людьми, можуть отримати допомогу через мережу громадських організацій, які працюють по всій Україні. Зателефонувавши на Національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, можна отримати контактну інформацію обласних громадських організацій.

У кожному регіоні України працюють підрозділи боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми ГУМВС, УМВС України. Це спеціалізовані структури, завданням яких є виявлення та припинення дій злочинців у кримінальній сфері торгівлі людьми. Підрозділи сприяють поверненню до України осіб, які постраждали від торгівлі людьми за кордоном.

Корисні телефони:

• Гаряча лінія МЗС України для громадян України, які опинилися в надзвичайних ситуаціях за кордоном (044) 238 16 57

• Якщо Ви постраждали від торгівлі людьми за кордоном або в межах України, зателефонуйте за телефоном Департаменту боротьби зі злочинами, що пов’язані з торгівлею людьми МВС України: (044) 374 37 79 (пн – сб. з 09:00 до 18:00)

• В екстрених випадках та стосовно розшуку осіб, зниклих за кордоном, можна звертатися на гарячу лінію Укрбюро Інтерполу: (044) 254 98 36 (цілодобово)


Компенсація фізичним особам , які надають соціальні послуги.

Згідно із Законом України «Про соціальні послуги» та відповідно до Порядку призначення і виплати компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2004 р. № 558, починаючи з 2004 року в Україні впроваджено нову форму соціального обслуговування громадян, які потребують постійного стороннього догляду за місцем проживання. Компенсація призначається непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами).

Компенсація призначається виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах з травня 2016 році:

- 15 відсотків - фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам I групи (розмір компенсації – 217,50 грн.);

- 10 відсотків - фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування, інвалідам II групи та дітям-інвалідам (розмір компенсації – 145,00 грн.);

- 7 відсотків - фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам III групи та хворим, які за висновком лікарсько-консультаційної комісії потребують постійного стороннього догляду і не здатні до самообслуговування (розмір компенсації – 101,50 грн.);

Компенсація фізичним особам, які досягли пенсійного віку, та інвалідам, що надають соціальні послуги, призначається у зазначених розмірах виходячи з прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність:

- 15 відсотків – розмір компенсації 169,50 грн.;

- 10 відсотків – розмір компенсації 113,00 грн.;

- 7 відсотків – розмір компенсації 79,10 грн.

Перелік документів, необхідних для призначення компенсації, для її призначення фізичній особі необхідно подати:

1)фізичною особою, яка надає соціальні послуги:

- заяву про згоду надавати соціальні послуги;

- паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

- висновок лікарсько-консультаційної комісії про те, що стан її здоров'я дозволяє постійно надавати соціальні послуги;

- копію трудової книжки, а у разі відсутності трудової книжки - письмове повідомлення особи із зазначенням інформації про відсутність трудової книжки та про останнє місце роботи чи отримання доходів;

- заяву про надання згоди на проведення перевірки даних про доходи особи з використанням відомостей Державного реєстру фізичних осіб - платників податків (з урахуванням вимог Закону України "Про захист персональних даних").

2) особою,яка потребує надання соціальних послуг,або її законним представником(у разі визнання цієї особи недієздатною):

-заява про необхідність надання соціальних послуг;

-паспорт або інший документ,що посвідчує особу;

-копія довідки до акта огляду медико-соціальною експертною комісією;

-висновок лікарсько-консультаційної комісії про необхідність постійного стороннього догляду та нездатність особи до самообслуговування;

3) законним представником дитини,яка потребує надання соціальних послуг:

-заява про необхідність надання соціальних послуг;

-копія свідоцтва про народження дитини;

-висновок лікарсько-консультаційної комісії про необхідність постійного стороннього догляду та нездатність дитини до самообслуговування.

Згідно з пунктом 14 вищезазначеного порядку виплата компенсації і покриття витрат на її доставку провадяться за рахунок коштів місцевих бюджетів.


Про відкриття рахунків для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам

Міністерство соціальної політики повідомляє, що у зв’язку зі складною ситуацією, в якій опинилися постраждалі та внутрішньо переміщені особи, з метою надання їм підтримки відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 року № 535 «Про затвердження Порядку використання коштів, що надійшли від фізичних та юридичних осіб для надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним особам» відкрито рахунки для зарахування коштів від фізичних і юридичних осіб для надання одноразової допомоги особам вищезазначених категорій.

1. Для зарахування коштів у національній валюті (гривні):

Міністерство соціальної політики України

ЄДРПОУ – 37567866

рах. 31252301178737 в Державній казначейській службі України, м.Київ

МФО 322313.

2. Для зарахування коштів у євро та доларах США:

Міністерство соціальної політики України

ЄДРПОУ – 37567866

рах. 25302020054709 а АТ «Укрексімбанк» м.Києва

МФО 322313.

Зважаючи на складну соціально-економічну ситуацію, в якій опинилися громадяни зазначених категорій, надання такої допомоги є вкрай важливим для забезпечення їхньої життєдіяльності.


До відома інвалідів війни та учасників бойових дій які брали участь в антитерористичній операції

Відповідно до постанови № 200 від 31.03.2015 року, інваліди війни та учасники бойових дій, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції, мають право на забезпечення санаторно- курортним лікуванням.

Підставою для постановки на облік для забезпечення санаторно-курортною путівкою є:

- довідка для отримання путівки ф 070/0

- копія пільгового посвідчення;

- копія паспорта 1,2,11 стор.

- копія ідентифікаційного коду;

- копія довідки про безпосередню участь в антитерористичній операції.

За більш детальною інформацію звертатися в управління соціального захисту населення Городоцької райдержадміністрації в каб. №9 або за телефоном 5-01-52.