www.gor-adm.gov.ua Контакти На головну сторінку Корисні лінки

Офіційний сайт Президента України

Урядовий портал

Верховна Рада України

Хмельницька обласна державна адміністрація
Сатанівська ОТГ
Городоцький ВПГУНП

Графік прийому громадян

начальник відділу поліції

 

Краковецький

Юрій Григорович

щосереди

з 9-00 до 13-00 год.

з 15-00 до 18-00 год.

3-12-81

заступник начальника - начальник слідчого відділу поліції

 

Івашко

Сергій Володимирович

щопонеділка

з 9-00 до 13-00 год.

3-10-96

начальник сектору

відділу поліції

 

Угляр

Анатолій Васильович

щопонеділка

з 9-00 до 13-00 год.

3-17-53

Прийом відбувається щоденно на протязі робочого дня.

Крім цього, прийом громадян здійснюється черговим цілодобово (тел. 102, 3-15-40)

 

Дільничі інспектори поліції

Олещук Валентин Володимирович

дільничний інспектор поліції,

капітан поліції

Територія обслуговування:

Кам’янська, Клинівська, Юринецька, Іванковецька сільські ради

Графік прийому:

Кам’янська с/рада 1-й вівторок 9:00-11:00;

4-й четвер 18:00-21:00;

3-тя субота 10:00- 13:00

Юринецька с/рада 2-й вівторок 09:00-11:00;

3-й четвер 18:00-21:00;

4-та субота 10:00-13:00

Клинівська с/рада 3-й вівторок 9:00-11:00;

2-й четвер 18:00-21:00;

1-ша субота 10:00-13:00

Іванковецька с/рада

4-й вівторок 09:00-11:00;

1-й четвер 18:00-21:00;

2-га субота 10:00-13:00

Адреса: в приміщеннях сільських рад

Телефон: 0963734262

Задорожний Валентин Іванович

ст. дільничний інспектор поліції,

майор поліції

Територія обслуговування:

Лісоводська, Кремінянська, Бедриковецька сільські ради

Графік прийому:

Лісоводська с/рада

4-й вівторок 9:00-11:00;

1-й четвер 18:00-21:00;

3-тя субота 10:00-13:00

Креміннянська с/рада

3-й вівторок 09:00-11:00;

2-й четвер 18:00-21:00;

1-ша субота 10:00-13:00

Бедриковецька сільська рада

1-й вівторок з 9:00 до 11:00,

4-й четвер з 18:00 до 21:00,

2-тя субота з 10:00-13:00

Адреса: приміщення сільських рад

Телефон: 067 381-11-82

Левандовський Андрій Вікторович

ст. дільничний інспектор поліції,

капітан поліції

Територія обслуговування:

Сатанівська селищна рада

Графік прийому:

1-й вівторок з 9:00 до 11:00 год.,

4-й четвер з 18:00 до 21:00 год.,

2-га субота з 10:00 до 13:00 год.

Адреса: приміщення селищної ради

Телефон: 0981316282

До відома громадськості!

В даний час одними з найбільш соціально небезпечних посягань на власність слід вважати грабежі і розбої. Загальне зростання інтенсивності цих видів злочинів, тяжкість їх наслідків, зміна їх кількісних і особливо якісних параметрів вказують на те, що дані діяння стають серйозною загрозою для суспільства.

Ці злочини відносяться до небезпечних і тяжких, оскільки зазіхають не тільки на майно потерпілих, але і на їх здоров'я і навіть життя. Крім того, в процесі вчинення цих злочинів можуть бути здійснені інші тяжкі злочини: умисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю, зґвалтування тощо. Грабежі та розбійні напади в кримінально-правовому відношенні є самостійними видами злочинів (ст. 186 і 187 Кримінального кодексу України), однак у криміналістичному плані їх нерідко об'єднують, розробляючи єдину методику їх розслідування. Це зумовлене насамперед схожістю, а іноді і збігом більшості структурних елементів, що входять до складу криміналістичних характеристик. Типовими місцями грабежів і розбійних нападів є: приміщення (службові, житлові тощо), відкрита місцевість (вулиця, лісовий масив тощо), транспорт (залізничний, автомобільний тощо) та інші місця. В останній час напади на потерпілих почастішали в громадських місцях, у дворах, під'їздах, а також на об'єкти вуличної торгівлі. Почастішали розбійні напади на банки та інші кредитно-фінансові організації, ювелірні магазини, складські приміщення. Вибір злочинцями місця вчинення діяння залежить від ряду факторів: предмета злочину, можливості швидко заволодіти майном та втекти з місця події, освітленості, малолюдності, захищеності об'єкта, часу доби тощо.

Вуличні грабежі, розбої переважно вчиняються у вечірній та нічний період доби. Це обумовлено малолюдністю громадських місць і відсутністю очевидців. З тих же причин в нічний час здійснюються напади на торгові кіоски, цілодобові магазини, тощо. Квартирні, навпаки, як правило, вдень, коли більша частина проживаючих відсутня. Злочини у дворах і під'їздах житлових будинків здійснюються переважно в нічний час, але іноді і в ранкові години. Специфічними для розглянутих злочинів є і деякі інші часові характеристики - наприклад, вчинення грабежів або розбоїв у день отримання заробітної плати, стипендії, пенсії.

Способи вчинення даних злочинів відрізняються більшою зухвалістю, крім того, вчинення розбоїв часто супроводжується заподіянням тяжкої або середньої тяжкості шкоди здоров'ю і навіть вбивствами потерпілих. Важливим елементом способу вчинення деяких грабежів і багатьох розбоїв є їх ретельна підготовка. До підготовчих дій відносяться: попередня розвідка об'єкта посягання, розробка плану вчинення злочину, підбір учасників і розподіл функцій між ними, вибір найбільш зручного місця і часу, підготовка засобів маскування зовнішності, зброї, знарядь злому, а в разі необхідності і транспортних засобів.

Способи вчинення грабежів і розбійних нападів досить різноманітні. В їх типовий перелік входять: зривання головних уборів і шарфів; виривання сумок, портфелів та інших речей з рук потерпілого; заволодіння майном шляхом психічного чи фізичного насильства або із застосуванням зброї; заволодіння майном з допомогою інших прийомів нападу. З метою безперешкодного проникнення в приміщення і квартири злочинці представляються посадовими особами, нібито виконують службові функції (співробітники поліції, пошти, соцзабезу, держстраху, газової служби тощо), або під вигаданим приводом від імені сусідів, по оголошенню про обмін, купівлю речей. У цілях придушення активного опору потерпілих і зменшення вірогідності впізнання в подальшому злочинці крім зброї використовують наручники, маски, клейку стрічку і т. п. Грабежі та розбої в оселях громадян нерідко пов'язані з іншими злочинами: знищенням або пошкодженням майна, зґвалтуванням, заподіянням тяжкої шкоди здоров'ю, вбивствами. Грабежі і розбої на відкритій місцевості часто здійснюються без підготовки (зривання шапки, шарфа, виривання з рук сумки і т. д.). Розглядувані злочини характеризуються великим переліком дій по прихованню: швидкий відхід з місця події, знищення слідів злочину, маскування зовнішності, використання чужого одягу та взуття, надання психологічного і фізичного впливу на потерпілих і свідків, швидкий збут викраденого і т. д.

Предмети зазіхання дуже різноманітні, але найбільше часто викрадаються гроші, вироби із золота, коштовності, хутра, одяг, відео-, аудіоапаратура, комп'ютери, радіотехніка й інші коштовні речі і предмети, винно-горілчані вироби, цінні продукти, а також мобільні телефони та автомобілі.

У категорію потерпілих, як правило, потрапляють люди похилого віку, жінки, підлітки, особи, які перебувають у нетверезому стані та група населення, яка не може надати злочинцям активного опору. Іншу групу потерпілих складають представники заможних верств суспільства, які володіють великими коштами, а також валютою, ювелірними виробами, іншими цінностями, дорогими речами і предметами розкоші. Останнім часом у категорію потерпілих нерідко входять підприємці, працівники торгівлі, власники автотранспортних засобів.

Тож, шановні жителі Городоччини, будьте обачливі та обережні, щоб не потрапити в пастку злочинців! У випадку злочинних ситуацій негайно звертайтеся до Городоцького відділу поліції з метою попередження, своєчасного виявлення та розкриття злочинів.