Городоцька Районна Державна Адміністрація
www.gor-adm.gov.ua Контакти На головну сторінку Корисні лінки

Офіційний сайт Президента України

Урядовий портал

Верховна Рада України

Хмельницька обласна державна адміністрація

Городоцька міська об'єднана територіальна громада

Сатанівська територіальна громада
НОВИНИ

Архів новин 2019 року


Селекторна нарада з метою обговорення проекту Закону України

20 лютого відбулася селекторна нарада з обговорення проекту Закрну України «Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)».

Нарада проходила під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Романа Примуша. До обговорення мали можливість долучитися керівники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування області.

У районній студії селекторного зв’язку були присутні: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, секретар міської ради Олена Гріх, селищний голова Альберт Собков, начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації Євгенія Козютинська та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Усі учасники обговорення мали можливість висловили своє бачення змін до законопроекту та обговорили необхідність подальшого доопрацювання інших законодавчих актів, що регулюють питання, які стосуються децентралізації.

Заслухавши думку учасників, зважаючи на аргументованість зауважень та пропозицій, Роман Примуш запропонував усім в найкоротший час надати свої пропозиції до облдержадміністрації для узагальнення та направлення до відповідного комітету Верховної Ради України.

21.02.2020


Відбулося засідання конкурсного комітету

20 лютого під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віктора Бабина відбулося засідання конкурсного комітету з визначення робочого органу - підприємства (організації) для здійснення функцій по організації та проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Городоцького району.

Оголошення про проведення засідання попередньо було надруковано у Городоцькому віснику №3 від 17 січня 2020 року та розміщено на сайті Городоцької районної державної адміністрації.

Термін подачі документів на конкурс завершився 6 лютого поточного року.

За час прийому документів до районної державної адміністрації жодних заявок на участь у конкурсі не надходило.

Згідно із чинним законодавством у сфері пасажирських перевезень у разі відсутності претендентів на здійснення функцій робочого органу організатор конкурсу, тобто районна державна адміністрація, повинен забезпечити проведення конкурсу самостійно, однак протягом періоду, не більш як два роки з моменту оголошення конкурсу на визначення робочого органу.

За результатами засідання конкурсного комітету було прийнято рішення про виконання районною державною адміністрацією функцій робочого органу.

20.02.2020


З нагоди Дня Небесної Сотні

Указом Президента України у 2015 році на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності , захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, встановлено в Україні День Героїв Небесної Сотні, який відзначаємо щоріч

но 20 лютого.

Цього дня у нашому місті та районі відбулася низка заходів з метою вшанування полеглих учасників Революції Гідності. На центральній площі міста відбулося урочисте вшанування Героїв Небесної Сотні покладанням квітів до пам’ятника Небесній Сотні за участю керівництва району та міста, представників трудових колективів, громадських організацій та учнівської молоді. У мікрорайоні цукрового заводу біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся урочистий захід за участю керівництва району та міста, педагогічного та учнівського колективу Городоцького ліцею №2, покладання квітів та молебень за героями, що загинули під час трагічних подій Революції Гідності.

У релігійних храмах усіх діючих у місті та районі конфесій були відправлені поминальні панахиди в честь борців, що загинули під час Революції Гідності, під час бойових дій в зоні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем . Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді зможемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

20.02.2020


Відбулася нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

З метою вирішення проблемних питань та обговорення основних напрямків життєдіяльності району під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Зборовського відбулася нарада із сільськими головами.

На нараді були присутні керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації та представники місцевих відділень центральних органів виконавчої влади, зокрема: начальник управління фінансів районної державної адміністрації Тетяна Буцька, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вадим Пунда, начальник Городоцького відділення державної податкової інспекції Волочиського управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Наталія Хорошова, головний спеціаліст управління Держпродспоживслужби у Городоцькому районі Костянтин Омельчук та інші.

Під час наради були розглянуті питання щодо передбачення коштів у місцевих бюджетах для перевезення громадян пільгових категорій, про стан організації харчування та дотримання санітарних вимог у харчоблоках у загальноосвітніх школах та дошкільних навчальних закладах району, про раціональне використання коштів бюджетів сільських рад та їх планування та інші питання, що потребують вирішення.

18.02.2020


Президент України зустрівся з Генеральним секретарем НАТО

На полях Мюнхенської конференції з питань безпеки відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом.

Глава держави подякував за незмінну солідарність Альянсу з Україною, підтримку суверенітету, територіальної цілісності та євроатлантичних прагнень нашої країни.

«Реформи, над якими ми працюємо, наближають Україну до НАТО. Ми модернізуємо сектор безпеки й оборони країни відповідно до стандартів Альянсу», – наголосив Володимир Зеленський.

Окремо Президент відзначив продовження виконання відповідних річних національних програм під егідою Комісії Україна – НАТО, які є ефективним інструментом системних перетворень у країні. Було порушено питання надання Альянсом Україні статусу партнера з розширеними можливостями.

Єнс Столтенберг зазначив, що очікує додаткової допомоги України в міжнародних місіях, і наголосив, що бачить прогрес у досягненні миру завдяки відновленню Нормандського формату.

Сторони обговорили виконання домовленостей після зустрічі «Нормандської четвірки» в Парижі 9 грудня 2019 року та ситуацію на Донбасі.

17.02.2020


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Віктора Бабина відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації .

У роботі комісії взяли участь: директор Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Киричинська, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Віталій Гулавський, головний спеціаліст сектору опіки та піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей районної державної адміністрації Лілія Маршалок, начальник відділу юридичної роботи та управління персоналом районної державної адміністрації Любов Мазур, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Вячеслав Лихва, завідувач сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Муха та інші члени комісії.

У ході засідання членами комісії було розглянуто 12 питань порядку денного, а саме: 1 – про визначення місця проживання малолітньої дитини, 1 - про надання дозволу на дарування житла, у якому зареєстрована малолітня дитина, 7 – про вчинення правочину неповнолітніми та від імені малолітніх дітей, 3 – перенесено до розгляду на наступному засіданні комісії.

На засіданні було заслухано працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та заявників. За підсумками роботи комісії, по кожному розглянутому питанню ухвалено відповідні рішення.

17.02.2020


Публічний звіт «Про підсумки діяльності Городоцької районної державної адміністрації за 2019 рік»

У межах своїх повноважень і формах, визначених Конституцією України, законами України, Городоцька районна державна адміністрація Хмельницької області впродовж 2019 року вирішувала питання щодо забезпечення законності, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, соціально-економічного розвитку територій району, промисловості, сільського господарства, транспорту, інфраструктури, будівництва, освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, сім’ї, жінок, молоді та дітей, бюджету, фінансів та обліку, використання землі, природних ресурсів, оборонної роботи та мобілізаційної підготовки, соціального захисту, зайнятості населення, праці та заробітної плати тощо.

Забезпеченість збалансованого економічного та соціального розвитку території Городоцького району досягалось шляхом реалізації завдань та заходів, намічених у Програмі соціально-економічного розвитку району на 2019 рік, затвердженої рішенням сесії районної ради від 20.12.2018 №16/2018.

 

Повний текст звіту >>>>>

14.02.2020


З нагоди вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Сьогодні в приміщенні глядацької зали міського кінотеатру відбулися урочисті збори з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ої річниці виведення військового контингенту з території Афганістану.

В урочистих заходах взяли участь керівники районної державної адміністрації, районної, міської рад, представники громадських організацій, трудових колективів, засобів масової інформації, воїни – інтернаціоналісти, учнівська молодь.

З вітальним словом виступали: заступник голови райдержадміністрації Віктор Бабин, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, міський голова Василь Підлісний, представник районного осередку ПП «За конкретні справи» Василь Накутній, голова Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Володимир Сайко.

« Війна в Афганістані – це трагедія і звитяга сотень тисяч людей, мужність, доблесть і героїзм, кров і біль, душевні страждання і втрати. Це не лише незагоєна рана, біль її учасників, це – застереження на майбутнє», - зазначив у своєму виступі заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин.

Керівники району та міста нагородили активних учасників Спілки ветеранів Афганістану ( воїнів – інтернаціоналістів) почесними грамотами та вручили подарунки.

Для учасників заходу відбувся концерт за участю художніх колективів району.

Аби вшанувати пам’ять наших земляків, що віддали життя, виконуючи свій військовий обов’язок, після закінчення урочистих зборів учасники заходу поклали квіти до пам’ятника городоччанам, полеглим в Афганістані.

14.02.2020


Відбулася селекторна нарада з питань надання доступних кредитів

Під головуванням першого заступника голови обласної державної адміністрації Романа Примуша відбулася селекторна нарада з питань надання доступних кредитів підприємцям області.

У районній студії селекторного зв’язку були присутні представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівники місцевих відділень банків та підприємці, що здійснюють свою діяльність на території району.

У ході наради перший заступник голови обласної державної адміністрації Роман Примуш довів до відома учасників інформацію про категорії клієнтів, що матимуть право на оформлення доступних кредитів під 5-7-9 відсотків річних. Він наголосив на тому, що кредити будуть доступні клієнтам мікро, малого бізнесу, які мають до 50 млн.гривень чистого доходу від виручки за останній рік, здійснювали свою діяльність не менше 12 місяців та у яких максимальна кількість працівників становитиме не більше 50 осіб.

Цільове призначення таких кредитів – придбання транспортних засобів, обладнання; модернізація основних засобів; будівництво, реконструкція, ремонт приміщень.

Мінімальна сума кредиту – 100 000, 00 грн., максимальна – 1 500 000,00 гривень. Мінімальні строки такого кредитування становитимуть 6 місяців, максимальний – 60 місяців.

Крім того, Роман Примуш зазначив, що участь позичальника власними коштами має становити на менше 20 відсотків. Також було роз’яснено про процентні ставки за кредитами, комісії та форми кредитування.

13.02.2020


Дмитро Габінет у столиці презентував перелік об’єктів, які плануються побудувати за програмою Президента України «Велике будівництво»

11 лютого під керівництвом Президента України Володимира Зеленського проведено захід «Зшити Україну: безпека, будівництво, фінансування» у Державному агентстві автомобільних доріг.

Хмельниччину на заході представляв голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет.

«Менше ніж за три тижні — 1 березня стартує президентська програма «Велике будівництво. Усі необхідні механізми для початку будівництва Урядом створені», – сказав Прем’єр-міністр Олексій Гончарук під час заходу.

Він також додав, що в цьому році Уряд спільно з Укравтодором планують побудувати або відремонтувати мінімум 4 тис. км доріг. На це у 2020 році виділили безпрецедентну в історії України кількість грошей — рекордні 85 млрд грн.

Президент Володимир Зеленський також зазначив, що цього року почнеться принципово новий підхід до будівництва доріг в країні. «Довгі роки у нашій країні існував так званий успішний стартап, завдяки якому деякі чиновники побудували собі не один маєток. Цей стартап називається ямковий ремонт. Він повинен піти в минуле. Ми говоримо про будівництво та капітальний ремонт доріг. У загальному обсязі робіт вони мають становити не менше 80%», – сказав Президент Володимир Зеленський.

Під час заходу керівники регіонів мали можливість представити проєкти великого будівництва заплановані на 2020 рік.

Звітуючи про заплановану роботу, Дмитро Габінет проінформував, що цьогоріч в рамках програми Президента України «Велике будівництво» в області планується побудувати або відремонтувати такі об’єкти як:

11 шкіл, з них 3 нових проекти і 8 добудова існуючих;

1 дитячий садок (добудова існуючого);

10 приймальних відділень лікарень (добудова існуючих);

3 стадіони (добудова існуючих);

Також планується відремонтувати 262, 54 км доріг. З них 137,24 км дороги місцевого значення та 125, 3 км дороги державного значення.

12.02.2020


Розглянуто можливі шляхи виведення вантажних залізничних станцій із статусу “малодіяльні”

12 лютого під керівництвом заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького відбулася селекторна нарада з регіонами. На порядку денному розглядалося питання щодо малодіяльних залізничних станцій з відвантаження сільськогосподарської продукції.

В Хмельницькій студії участь в засіданні взяли перший заступник голови адміністрації Роман Примуш, радник голови Олексій Лисюк, заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Вадим Конончук, оператори ринку, що мають статус малодіяльних залізничних станцій, голови ОТГ. Від нашого району участь у нараді взяв заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин. Під час діалогу з регіонами було заслухано керівництво станції «Наркевичі» та голову Наркевицької ОТГ Любов Гулу.

«Залізнична станція «Наркевичі» веде сезонний характер роботи, користуються її послугами ТОВ «Наркевицький цукровий завод» під час сезонну цукроваріння та ТОВ «Волочиськ Агро» для сезонного завозу добрив. У зв’язку з тим, що Укрзалізниця проводить розрахунок по формулі за кожні пів року – дана станція отримала статус малодіяльної, через що в цьому році недовідправила 1000 вагонів та додатково переплатила за подачу-забирання вагонів 3,5 млн. грн. Недовідправлені вагони перейшли на відправку автомобільним транспортом», – коментує Любов Гула.

Аналогічна ситуація склалася і на багатьох інших залізничних станціях.

Тарасом Висоцьким, враховуючи потребу збереження робочих місць та розвиток інфраструктури, було запропоновано розглянути можливість співфінансування роботи малодіяльних залізничних станцій з місцевих бюджетів. Слід зазначити, що дана ініціатива не отримала особливої підтримки від керівників органів місцевого самоврядування, проте посадовцем надано доручення, на прикладі однієї об’єднаної територіальної громади, розробити принцип співфінансування.

По завершенню наради, керівництвом Хмельницької облдержадміністрації було прийнято рішення написати лист до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від Асоціації сільськогосподарських підприємств Хмельницької області з пропозицією переглянути Укрзалізниці механізм визначення діяльності залізничних станцій не за пів року, а за рік, адже це дасть можливість станціям, які працюють посезонно вийти з статусу малодіяльних і не нести додаткові фінансові витрати.

12.02.2020


Президент підписав закон щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо посилення захисту осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності» № 473-ІХ, який Верховна Рада України схвалила 16 січня 2020 року.

Закон дає визначення понять «маломобільні групи населення» та «засоби безперешкодного доступу до об’єктів» і передбачає здійснення конкретних заходів, що дозволяють пристосувати житло та навколишнє середовище до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення при здійсненні містобудівної діяльності.

Згідно з законом, облаштування засобів безперешкодного доступу до об’єктів житлово-комунального та громадського призначення, зокрема до під’їздів та / або квартир у житлових будинках, осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення може здійснюватися за відсутності документа, що засвідчує право власності чи користування земельною ділянкою.

Документ набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

 

 

11.02.2020


Відбулося засідання оргкомітету

З метою належної підготовки та проведення заходів з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ з Афганістану, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин провів засідання організаційного комітету, де були обговорені заходи, що проводитимуться на території міста та району.

У засіданні оргкомітету взяв участь голова районної Спілки ветеранів Афганістану (воїнів – інтернаціоналістів) Володимир Сайко.

Членами організаційного комітету було визначено, що 14 лютого о 11. 00 годині в приміщенні дитячої художньої школи відбудуться урочисті заходи за участю представників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представників громадських політичних об’єднань, трудових колективів та воїнів-інтернаціоналістів.

Під час заходу відбудеться урочисте покладання квітів до пам’ятника воїнам, що загинули в Афганістані та тематичний концерт. Крім того було визначено дні відвідування сімей загиблих та місця поховання загиблих воїнів – афганців.

Того ж дня буде проведено цикл заходів у міській бібліотеці та сільських закладах культури району.

10.02.2020


Уряд схвалив Річну національну програму Україна-НАТО нової якості

Уряд схвалив Річну національну програму під егідою Комісії Україна-НАТО на 2020 рік, яка розроблена за методологією вимірюваних результатів, ставить у центр уваги безпеку людини, містить механізм моніторингу виконання і побудована за принципами, структурою та змістом планів дій щодо членства в НАТО країн, які вступали в Альянс.

Відповідний документ Кабінет Міністрів України схвалив на засіданні у середу, 5 лютого, з метою подальшого внесення акта на підпис Глави держави.

“Наш Уряд включив до своєї Програми діяльності амбітну ціль: аби за п’ять років Україна відповідала критеріям вступу до НАТО. Якою буде Україна рівня натівських стандартів? Це держава, для якої безпека і добробут громадянина знаходяться у центрі уваги. Держава, яка здатна захистити свої людиноцентричні принципи”, – заявив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Цьогоріч документ містить низку нововведень. Вперше у центрі уваги при плануванні змісту програми поставлені саме права, свободи і законні інтереси людини. Саме такий людиноцентричний підхід сповідує Північноатлантичний Альянс.

Крім того, розробка документа вперше здійснювалася за міжнародною методикою Results-Based Management (RBM, “Управління, орієнтоване на результат”). Саме така методика використовується при підготовці аналогічних стратегічних документів у державах-членах НАТО, Світовому банку, ООН.

“Ми вже говоримо з Альянсом однією мовою. Річна національна програма на 2020 рік написана абсолютно “натівською” мовою, мовою конкретних вимірюваних результатів, які вирішують конкретні проблеми у визначених ділянках реформ, і спрямовані, насамперед, на безпеку та добробут людини. Ця дорожня карта євроатлантичних реформ гарантовано веде нашу країну до високих стандартів НАТО”, – наголосив Віце-прем’єр-міністр з європейської та євроатлантичної інтеграції Дмитро Кулеба.

Важливо, що РНП-2020 розроблялася одночасно з Державним бюджетом на 2020 рік, тому всі заходи, передбачені у програмі, підкріплені фінансово. Вперше передбачено створення системи незалежного зовнішнього моніторингу виконання РНП. Оскільки перелік реформ, які включені до програми, дуже широкий і стосується приведення багатьох сфер життя країни до стандартів Альянсу, моніторинг виконання програми стане своєрідним аудитом країни за критеріями НАТО.

РНП передбачає як реформи сектору безпеки та оборони, так і демократичні перетворення країни. Серед перших, зокрема, приведення всієї системи управління силами оборони, стратегічного та оперативного (бойового) управління, зв’язку, розвідки та спостереження до стандартів і сумісності із системами НАТО, впровадження демократичного цивільного контролю, забезпечення умов для участі українських підприємств у багатонаціональних проектах НАТО у сфері розробки та виробництва озброєння і техніки тощо. Серед других, зокрема, сформована ринкова економіка, прозора податкова система, ефективне наукове співробітництво між Україною та країнами НАТО і ЄС, система боротьби з тероризмом, яка робить Україну надійним партнером у системі міжнародної безпеки, розвиток системи національної стійкості та захисту критичної інфраструктури тощо.

Річна національна програма максимально наближена за змістом та принципами до Плану дій щодо членства у НАТО, і має таку саму структуру з п’яти розділів, як ПДЧ: I. Політичні та економічні питання; II. Оборона/Військові питання; III. Питання ресурсів; IV. Питання безпеки; V. Правові питання.

РНП є ключовим інструментом інтеграції України до НАТО і дорожньою картою реформ, задля втілення стандартів і принципів Альянсу. Він був створений Альянсом 2008 року, коли на саміті у Бухаресті союзники визнали, що Україна буде членом НАТО. Цьогоріч виконання РНП спрямоване на досягнення цілі 17.2 Програми діяльності Кабінету Міністрів України «Україна відповідає принципам та критеріям, необхідним для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору».

07.02.2019


У МОЗ обговорили шляхи протидії коронавірусу

5 лютого керівники Міністерства охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я МОЗ України в рамках селекторної наради спілкувалися з регіонами. Під час відеоконференції проаналізували стан готовності закладів охорони здоров’я до реагування на поширення на території України коронавірусу 2019-nCoV. До наради долучилися головний епідеміолог Департаменту охорони здоров’я ОДА Олександр Мирний, головний лікар Хмельницької інфекційної лікарні Оксана Піддубна та лікар-епідеміолог Хмельницького обласного центру громадського здоров’я Олена Іваськів.

Міністр охорони здоров’я України Зоряна Скалецька повідомила, що днями Уряд ухвалив рішення «Про заходи запобігання занесенню і поширенню на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV» та Національний план протиепідемічних заходів реагування на поширення випадків інфекційних хвороб, спричинених новим коронавірусом (2019-nCoV).

Заступник Міністра Віктор Ляшко підкреслив, що українцям радять утриматись від туристичних та ділових поїздок з нашої держави до Китаю та у зворотному напрямку. Студентам з цієї країни, котрі навчаються в Україні, продовжать канікули до окремого розпорядження МОЗ. На місцевому рівні доручили розробити регіональні плани та посилити дезінфекцію у всіх видах громадського транспорту. І робити це, рекомендують в МОЗ, не зволікаючи, оскільки це сприятиме не лише зниженню захворюваності на грип та ГРВІ, а й зменшенню навантаження на систему охорони здоров’я загалом.

Також в Міністерстві запропонували Кабміну визначити пункти пропуску через державний кордон, які будуть працювати, у разі, якщо ВООЗ оголосить про повноцінну надзвичайну ситуацію. Лікарні, у свою черги, мають підготуватися до можливого спалаху коронавірусу, зокрема, визначити потребу в медичних виробах та обладнанні відповідно до методики МОЗ.

Віктор Ляшко повідомив, що найближчим часом для підсилення матеріально-технічного забезпечення закладів на місцях, між регіонами розподілять майже 10 млн. штук хірургічних масок, близько 40 апаратів штучної вентиляції легень, біля 40 кисневих генераторів, 3 рентгенапарати, пульсоксиметри та інше обладнання.

Крім того, МОЗ анонсували проведення так званих «бойових навчань», щоб визначити готовність прийняти ймовірних хворих на коронавірус. Перше таке навчання планують організувати у Києві, де мають намір відпрацювати доставку потенційних хворих з аеропорту міжнародного значення до дитячого та дорослого інфекційних стаціонарів, розроблять алгоритм навчання, проаналізують типові помилки, що виникають у процесі. В подальшому аналогічні навчання зобов’язані будуть провести департаменти охорони здоров’я на місцях.

Також Міністерство має намір організувати навчання з ДСНС стосовно розгортання мобільних госпіталів, на випадок, якщо буде масове надходження хворих на ГРВІ.

Представники Міністерства охорони здоров’я та Центру громадського здоров’я наголосили, що нині потрібно працювати та комунікувати як єдина команда. Тому простіше буде боротися з викликами сьогодення, у цьому випадку – проти коронавірусу2019-nCoV.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

Станом на 6 лютого 2020 року у світі зареєстровано 28 274 лабораторно підтверджених випадків нової коронавірусної інфекції, з них 565 летальні. Окрім Китаю, випадки захворювання зафіксовані в 24 країнах світу. В Україні жодного підтвердженого лабораторно випадку нової коронавірусної інфекції не зареєстровано.

Для профілактики захворювання слід дотримуватись стандартних рекомендації: часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами; під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою,уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель; якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередню історію подорожей; не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження.

07.02.2019


Увага! Погіршення погодних умов

У зв’язку з переміщенням активного циклону, за прогнозом УкрГідрометцентру, 5-9 лютого на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: значний дощ та мокрий сніг, в південних районах сильний сніг (утворення снігового покрову 10-15 см), на дорогах ожеледиця, зниження температури повітря від -2 до -5 вдень та від – 9 до – 13 вночі, пориви вітру 17-22 м/с.

Такі погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання, роботи служб комунального господарства, будівельної галузі та порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Зважаючи на синоптичний прогноз, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації радить за можливості утриматися від поїздок на власному транспорті.

Якщо ж поїздка є вкрай необхідною,нагадуємо учасникам дорожнього руху, що за таких погодних умов необхідно бути максимально уважними та обережними та вкотре нагадуємо про суворе дотримання Правил дорожнього руху.

Будьте пильними за кермом, не здійснюйте різкі маневри, обирайте безпечну швидкість руху, уникайте різкого гальмування, дотримуйтеся інтервалу та дистанції, обережно рухайтеся на спусках і підйомах, не забувайте вмикати ближнє світло фар, протитуманні ліхтарі, користуватися пасками безпеки.

Також просимо водіїв не залишати автотранспорт на проїжджій частині, особливо в нічний час. Це не дає можливості працювати спеціальній техніці та створює перешкоди іншим учасникам дорожнього руху.

Бережіть власне життя та життя своїх рідних!

05.02.2019


Відбулося засідання комісії з питань надання одноразової матеріальної допомоги

Сьогодні заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин провів засідання комісій з питань надання одноразової матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам району.

У роботі комісії взяли участь: начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Вячеслав Лихва, директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Киричинська, начальник відділу бухгалтерського обліку та контролю з використанням коштів управління соціального захисту населення райдержадміністрації Любов Баран, начальник загального відділу районної ради Аліна Москалюк, провідний спеціаліст з юридичної роботи управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Лілія Гнап, головний спеціаліст фінансово-господарського відділу районної ради Аліна Соловйова та лікар-терапевт Городоцького районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Микола Бартощак.

На розгляд комісій надійшло 50 заяви від малозабезпечених жителів району.

Після детального вивчення та аналізу поданих документів , членами комісій було прийнято рішення у задоволенні усіх поданих заяв малозабезпечених громадян.

За результатами роботи комісії з районного бюджету на одноразову матеріальну допомогу малозабезпеченим жителям району буде виділено всього 35 000 гривень.

05.02.2019


Президент: Буде справедливо прив’язати оплату праці урядовців до середньої заробітної плати в країні

Президент України Володимир Зеленський підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної платні та премій керівникам органів виконавчої влади.

Під час наради в Офісі Президента за участю представників Кабінету Міністрів і Верховної Ради Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив Главі держави, що на виконання завдання Президента уряд ухвалив рішення впорядкувати питання виплати зарплат керівникам міністерств. «Ми домовилися про те, що зарплата міністра, заступника міністра, інших високопосадовців буде прив’язана до середньої зарплати по країні. Зарплата міністрів та їхніх заступників буде в діапазоні від трьох до п’яти середніх заробітних плат. І потрібно припиняти виплати по 200-400% премій – максимальна премія буде не більше ніж один оклад», – сказав очільник уряду.

Також, за його словами, вся інформація про зарплати керівництва Кабінету Міністрів буде публічною та оприлюднюватиметься щомісяця.

«Мені здається, дуже справедливо, що ви прив’язуєте платню з коефіцієнтом до середньої заробітної плати по країні, і якщо вона збільшується, то у всіх збільшується, а якщо зменшується, то й у високопосадовців також», – зазначив Володимир Зеленський.

Також Прем’єр-міністр поінформував Президента про те, що уряд ухвалив рішення звернутися до наглядової ради НАК «Нафтогаз України» з проханням утриматися від виплат великих премій керівництву цієї компанії та розглянути питання про їхній перегляд у бік зменшення. «Зараз ми проводимо необхідні консультації з наглядовою радою й очікуємо, що в найближчі тижні знайдемо рішення», – повідомив Олексій Гончарук.

Крім того, за його словами, була проаналізована робота уряду за останні 5 місяців та ухвалені кадрові рішення. Зокрема, Верховна Рада призначила віце-прем’єр-міністра – міністра розвитку громад і територій Дениса Шмигаля, який працюватиме з регіонами.

Також, відповідно до завдання Президента України, було ухвалено рішення про створення Міністерства з питань окупованих територій.

«Це дасть нам можливість набагато ефективніше працювати над питаннями реінтеграції Донбасу та питаннями роботи з людьми, які залишилися на окупованих територіях або переїхали на підконтрольну територію і є тимчасово переміщеними особами», – повідомив Прем’єр-міністр.

Міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський зі свого боку зазначив, що триває робота над запуском українського телеканалу, який транслюватиметься на окуповані території.

Також вивчається можливість посилення напрямку спорту у вказаному відомстві, зокрема шляхом створення відповідної агенції.

Крім того, планується посилити в уряді блок сільського господарства – щодо цього питання тривають консультації.

Олексій Гончарук розповів про заходи з посилення співпраці між урядом і Верховною Радою, на необхідності якої також наголошував Президент під час попередньої зустрічі з Прем’єр-міністром.

«Домовилися про те, що найближчим часом разом з урядом і головами парламентських комітетів проведемо стратегічну сесію, щоб серйозно поговорити на тему стратегії країни. Також міністри на цьому тижні проведуть у профільних парламентських комітетах презентації того, що було зроблено за 5 місяців і що планується на найближчий рік», – зазначив Олексій Гончарук.

Він також повідомив, що уряд підготував звіт про свою роботу та готовий представити його в парламенті.

5.02.2020


Уряд затвердив перелік опорних лікарень в усіх регіонах країни

15 січня Кабінет Міністрів України прийняв розпорядження «Про затвердження переліку опорних закладів охорони здоров’я у госпітальних округах на період до 2023 року». Це дозволить покращити доступність медичної допомоги, сконцентрувати інвестиційні ресурси та розбудувати мережу надання медичних послуг в Україні.

Перелік опорних закладів визначений на основі відповідної Методики формування мережі робочою групою, яка була сформована МОЗ України за участю представників Національної служби здоров’я України, Міністерства розвитку громад та територій України, представників проекту USAID «Підтримка реформи охорони здоров’я» та обласних державних адміністрацій.

Однією з головних умов формування переліку стала доступність закладів для пацієнтів. Шлях до лікарні не повинен перевищувати 1 годину.

До переліку опорних закладів Хмельницької області увійшли:

Комунальне некомерційне підприємство “Волочиська центральна районна лікарня”

Комунальне некомерційне підприємство “Городоцька центральна районна лікарня” Городоцької районної ради Хмельницької області

Комунальне некомерційне підприємство Дунаєвецької районної ради “Дунаєвецька центральна районна лікарня”

Комунальне некомерційне підприємство “Кам’янець-Подільська міська лікарня” Кам’янець-Подільської міської ради

Комунальне некомерційне підприємство Красилівська центральна районна лікарня Красилівської районної ради Хмельницької області

Комунальне некомерційне підприємство “Старокостянтинівська центральна районна лікарня” Старокостянтинівської районної ради Хмельницької області

Комунальне некомерційне підприємство “Хмельницька обласна лікарня” Хмельницької обласної ради

Комунальне некомерційне підприємство “Шепетівська центральна районна лікарня” Шепетівської районної ради Хмельницької області

Комунальне підприємство “Славутська центральна районна лікарня ім. Ф.М. Михайлова” Славутської районної ради Хмельницької області

Комунальне підприємство “Хмельницька міська лікарня” Хмельницької міської ради

3.02.2020


Президент України провів нараду з питань тарифів на теплопостачання та енергоефективності

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбулася нарада з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення та реалізації програми енергоефективності у житловому фонді.

У зустрічі взяли участь Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, очільники профільних міністерств, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Валерій Тарасюк, керівник Офісу Президента України Андрій Богдан та його заступники.

Глава держави нагадав, що питання тарифів на послуги з теплопостачання, а також реалізація заходів з енергоефективності, які допоможуть зменшити витрати громадян на комунальні послуги, обговорювалося на засіданні Ради розвитку громад та територій у грудні 2019 року.

Володимир Зеленський заслухав інформацію про те, які кроки було зроблено для зменшення вартості послуг і зниження енергоспоживання за час, що минув.

«Всі ми боролися за це. Будь ласка, щодо результатів. Мене цікавить, яка платіжка була в грудні, у порівнянні – в січні, що чекає людей у лютому», – сказав Президент.

Глава держави зазначив, що, за його інформацією, багато споживачів справді констатують зменшення сум у рахунках за послуги ЖКГ. Водночас є повідомлення про мінімальне зниження тарифів або його повну відсутність.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначив, що уряд зі свого боку зробив усе можливе для виконання доручення Глави держави, щоб українці цієї зими сплачували за тепло менше. За його словами, за грудень споживачам було нараховано до сплати на 5-35% менше – залежно від міста та регіону.

«Загалом 143 підприємства у 120 містах ухвалили рішення про зниження тарифу, і дуже значний відсоток людей у країні отримав реальне зменшення рахунків у грудні. Ми продовжуємо працювати з обласними держадміністраціями, і в січні очікуємо, що більше підприємств зможуть долучитися до цього процесу», – повідомив очільник уряду.

Прем’єр-міністр підкреслив, що у тих містах, де тарифи на тепло раніше були більш економічно обґрунтованими, зараз менше можливості для їхнього зниження, ніж у регіонах, де вони були завищеними. Олексій Гончарук також додав, що на вартість тепла у кожному регіоні впливає технічний стан підприємств теплокомуненерго, їхнє обладнання, обсяги споживання та втрати тепла.

Щодо розділення платіжок за газ на дві, голова НКРЕКП Валерій Тарасюк зазначив, що раніше громадяни сплачували і за сам газ, і за його доставку за однією квитанцією, а нині мають сплачувати окремо за паливо і за його транспортування. За словами Валерія Тарасюка, це необхідно для того, щоб у перспективі українські споживачі могли вільно змінювати постачальника газу.

Учасники зустрічі погодилися, що основний запас зменшення вартості тепла для населення не у зниженні цін на газ, а у проведенні ефективної термомодернізації будівель та реалізації заходів з енергоефективності у житловому фонді.

За інформацією Прем’єр-міністра, 31 місто вже подало заявки для участі у програмі термомодернізації.

м

Водночас міністр розвитку громад та територій України Альона Бабак зазначила, що є питання комплексної готовності міст до впровадження програм з термомодернізації. У цьому контексті учасники наради дійшли згоди щодо необхідності підтримки міст і громад, надання їм фахової допомоги в розробці програм енергоефективності, що є однією з умов для участі у державній програмі.

3.02.2020


Глава держави поставив низку завдань Кабінету Міністрів з метою запобігання потраплянню та поширенню коронавірусу в Україні

Президент України Володимир Зеленський у зв’язку з оголошенням Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ) надзвичайного стану міжнародного значення у сфері суспільної охорони здоров’я через глобальний спалах нового коронавірусу поставив низку завдань Кабінету Міністрів України з метою посилення заходів із недопущення потрапляння китайського коронавірусу та поширення захворювання в Україні.

Глава держави наголосив, що ситуація з розповсюдженням вірусу цілком контрольована і постійно перебуває в полі його уваги. Наразі в Україні не зареєстровано жодного випадку інфікування та немає підстав для будь-яких заходів надзвичайного характеру.

Залучені всі необхідні ресурси, влада володіє всією інформацією в повному обсязі. Здійснюється постійний моніторинг поширення нового коронавірусу за кордоном, всередині країни проводяться профілактичні заходи.

Україна здійснює комплекс кроків, щоб не допустити потрапляння коронавірусу та розповсюдження захворювання.

Крім того, Володимир Зеленський дав завдання перенести діяльність оперативного штабу щодо недопущення поширення захворювання на території України, який діє при Міністерстві охорони здоров’я, на рівень Кабінету Міністрів, створивши відповідну робочу групу.

Також Глава держави вважає за необхідне розробити національний план протиепідемічних заходів реагування на поширення 2019-nCoV із залученням ресурсів не лише Міністерства охорони здоров’я, а й Міністерства внутрішніх справ, Міністерства оборони, Міністерства освіти і науки, Міністерства інфраструктури та низки інших служб і організацій.

Володимир Зеленський також наголосив на необхідності проведення заходів щодо профілактики захворювання.

03.02.2020


Засідання комісії з призначення державних соціальних допомог, пільг та субсидій

В приміщенні управління соціального захисту населення районної державної адміністрації відбулося чергове засідання комісії питань призначення державних соціальних допомог, надання населенню житлових субсидій та пільг. Засідання проводив заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин.

У роботі комісії взяли участь: начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Вячеслав Лихва, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Віталій Гулавський, директор центру соціальних служб для сім’Ї, дітей та молоді Алла Киричинська, завідувач сектору у справах сім’ї управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олександр Казмірчук та інші.

У ході роботи членами комісії було розглянуто 28 заяв громадян для призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, пільг та субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, в тому числі: 15 - щодо призначення житлових субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, 11 – про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям, 2 – щодо призначення пільги. Після детального вивчення поданих документів та обговорення, членами комісії було прийнято рішення у задоволені 27 звернень, 1 – відмовлено з об’єктивних причин.

31.01.2020


Шановні суб’єкти господарювання!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення функціонування Фонду розвитку підприємництва» від 14.01.2020 року № 436-IX, у 2020 році Фонд розвитку підприємництва надаватиме підтримку у вигляді компенсації відсоткової ставки до рівня 5%, 7% та 9% річних за кредитами у гривні.

Свої пропозиції щодо відкриття або розширення власного виробництва просимо подавати в районну державну адміністрацію на електронну адресу goradmekon@ukr.net до 11 лютого 2020 року.

 

 

Відділ економічного розвитку

райдержадміністрації

30.01.2020


Проведено у відеорежимі нараду з питань впровадження земельної реформи

29 січня під керівництвом першого заступника голови обласної державної адміністрації Романа Примуша відбулася відеоконференція з питань обговорення пропозицій впровадження земельної реформи, обігу земель сільськогосподарського призначення та розвитку аграрної галузі.

До участі в нараді долучилися директор Департаменту агропромислового розвитку Олег Омелянюк, радник голови обласної державної адміністрації Олексій Лисюк та інші запрошені.

У районній студії участь взяли: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Рудь, заступник міського голови Роман Конюшко, сільські голови та керівники сільськогосподарських підприємств різних форм власності.

Розпочинаючи нараду, Роман Примуш зазначив, що основною метою сьогоднішнього зібрання є надання актуальної інформації щодо стану проведення реформи ринку землі, а також обговорення проблемних питань, які виникають під час впровадження цієї реформи, для можливості подальшого транслювання їх до вищих інстанцій.

Заступник директора Департаменту Вадим Конончук довів до відома, що у державному бюджеті передбачені кошти для фінансової підтримки громадян, юридичних осіб, в тому числі фермерських господарств, для придбання земельних ділянок сільськогосподарського призначення. В продовження теми, радник голови Олексій Лисюк зауважив, що одним з пріоритетних напрямків роботи Верховної Ради України є впровадження земельної реформи, тому ринок землі буде відкритий найближчим часом, незважаючи на усі спекуляції навколо даного питання.

“Проблема ринку землі зараз найбільше стосується малого і середнього землекористувача, які мають незначні земельні банки. Тому завдання влади проводити інформаційну діяльність і доносити до людей, що такі землекористувачі захищені додатковим інструментом – це і державна підтримка у вигляді надання кредитів та інша цільова допомога, яка буде надаватися. Відкриття ринку землі не значить, що після прийняття закону, всі землі одразу ж будуть продані, орендні відносини, які існують повинні залишатися за основу і в подальшому”, – сказав він.

В контексті діалогу були озвученні питання і пропозиції щодо впровадження земельної реформи, які зафіксували для узагальнення і уточнення під час проведення наступних нарад з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Оновлена інформація буде доводитися в подальшому до відома у райони в найкоротші терміни.

30.01.2020


Відбулося засідання обласної колегії у відеорежимі

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулося розширене засідання колегії, яке проходило у відео режимі. Засідання проводив голова обласної державної адміністрації Дмитро Габінет.

У районній державній адміністрації учасники колегії працювали в кабінеті голови райдержадміністрації.

У засіданні колегії облдержадміністрації, яке відбулося у режимі відеоконференції взяли участь: перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Зборовський, заступник голови райдержадміністрації Віктор Бабин, голова районної ради Ольга Зелінська, перший заступник міського голови Сергій Літвінчук, начальник управління фінансів районної державної адміністрації Тетяна Буцька, начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Євгенія Козютинська, Сатанівський селищний голова Альберт Собков, інші керівники управлінь, відділів, структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Згідно порядку денного були розглянуті питання щодо стану освоєння у 2019 році коштів державного бюджету, передбачених на реалізацію проєктів соціально-економічного розвитку регіонів, стану забезпечення пожежної та техногенної безпеки об'єктів з масовим перебуванням людей, зокрема дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних, вищих навчальних закладів, гуртожитків, закладів культури, охорони здоров'я та соціального захисту населення, розташованих на території області.

28.01.2020


МОЗ України наголошує, що станом на сьогодні немає жодного підтвердженого випадку нового коронавірусу 2019-nCoV в Україні

МОЗ України наголошує, що станом на сьогодні немає жодного підтвердженого випадку нового коронавірусу 2019-nCoV в Україні. Раніше повідомлялось про три підозри на коронавірусну інфекцію 2019-nCoV в Україні. Всі три випадки не підтвердились.

Державна установа «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» повідомила про виявлення 1 випадку коронавірусу. Проте коронавіруси – це велика родина респіраторних вірусів, що можуть спричиняти захворювання: від звичайної застуди до тяжкого гострого респіраторного синдрому. Виявлений коронавірус не є новою інфекцією 2019-nCoV.

24 січня 2020 року був підписаний Наказ МОЗ України «Про заходи щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань спричинених новим коронавірусом, виявленим у місті Ухань (провінція Хубей, Китай)»

Відповідно до Наказу були вжиті такі заходи:

· Утворення оперативного штабу щодо недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювань, спричинених новим коронавірусом 2019-nCoV.

· Затвердження рекомендації щодо дій при виявленні коронавірусної інфекції 2019-nCoV.

· Перевірку готовності закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги особам з вірусом 2019-nCoV.

· Проведення додаткових навчань медичного персоналу з питань дотримання вимог протиепідемічного режиму, біологічної безпеки та біологічного захисту при виявленні випадку 2019-nCoV.

Рекомендації для громадян щодо коронавірусу 2019-nCoV

28.01.2020


Україна та Польща з відкритим серцем рухаються у майбутнє й акцентують увагу на тому, що об’єднує – Володимир Зеленський

Президенти України та Польщі Володимир Зеленський та Анджей Дуда обговорили двосторонні відносини під час робочого візиту Глави Української держави до Республіки Польща з метою участі у відзначенні 75-річчя визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау.

Володимир Зеленський після перемовин з Анджеєм Дудою наголосив, що Україна дозволила пошукові роботи, і польські експерти провели перші розкопки у Львівській області. На черзі – відновлення польською стороною пошкодженої української могили на горі Монастир.

«Нам вдалося знизити градус емоцій навколо спільного трагічного минулого, і сьогодні наші країни з відкритим серцем рухаються вперед, у майбутнє, – сказав Президент України в заяві для ЗМІ в місті Освенцимі. – Віднині у наших відносинах ми акцентуємо увагу на тому, що нас об’єднує».

Зі свого боку Анджей Дуда подякував і назвав жестом дружби те, що в Єрусалимі подружжя Зеленських поклало червоно-білі квіти до ділянок монумента «Долина знищених громад», присвячених пам’яті єврейських громад України та Польщі, знищених під час Голокосту.

Глава Української держави зауважив, що цього року Україна та Польща планують провести низку спільних заходів.

«Вірю, що одним із них стане візит пана Президента Дуди в Україну», – сказав Володимир Зеленський.

Він подякував Польщі за підтримку територіальної цілісності, суверенітету України та наголосив, що наша держава цінує надійну підтримку в питанні європейської та євроатлантичної інтеграції з боку Анджея Дуди та Польської держави.

«Ми маємо повне порозуміння та довіру. Віримо, що тільки так і повинно завжди бути між нашими країнами, між Україною та Польщею», – додав Президент.

Також глави держав під час зустрічі погодили питання подальшої економічної співпраці.

«Польща – наш четвертий найбільший торговельний партнер. Я впевнений, що польські інвестори належним чином оцінять реформи та покращення бізнес-клімату в Україні», – підкреслив Володимир Зеленський.

«Ми сьогодні домовились і надалі розбудовувати та зміцнювати наше стратегічне, дружнє партнерство», – наголосив Глава Української держави.

Президент Польщі Анджей Дуда подякував Президенту України за участь у заходах з нагоди 75-ї річниці визволення нацистського концтабору Аушвіц-Біркенау.

28.01.2020


Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні під головуванням заступника голови районної державної адміністрації В.Бабина відбулося чергове засідання постійно діючої комісії з питань захисту прав дитини при районній державній адміністрації .

У роботі комісії взяли участь: директор Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Алла Киричинська, начальник служби у справах дітей районної державної адміністрації Віталій Гулавський, завідувач сектору опіки та піклування, усиновлення та сімейних форм виховання служби у справах дітей районної державної адміністрації Алла Єгорова, начальник відділу юридичної роботи та управління персоналом районної державної адміністрації Любов Мазур, начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Вячеслав Лихва, завідувач сектору молоді та спорту районної державної адміністрації Тетяна Муха та інші члени комісії.

У ході роботи членами комісії було розглянуто 18 питань порядку денного, з них: 1 – щодо встановлення днів та годин побачень з малолітньою дитиною, 1 – про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 16 - щодо вчинення правочину малолітніми та неповнолітніми особами.

На засіданні було заслухано працівників служби у справах дітей райдержадміністрації, центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, управління соціального захисту населення районної державної адміністрації та заявників. За підсумками роботи комісії, по кожному розглянутому питанню ухвалено відповідні рішення.

28.01.2020


Олексій Гончарук: У 2020 році плануємо максимально ранній початок дорожнього сезону, щоб побудувати рекордну кількість доріг

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук разом з Міністром інфраструктури України Владиславом Криклієм та Головою Укравтодору Олександром Кубраковим презентували Дорожню стратегію-2020.

“Для Уряду та команди Президента будівництво доріг — це топ-пріоритет в цьому році. З 1 березня ми починаємо масштабне будівництво — у цьому році потрібно готуватися до максимально раннього початку сезону. Ми з боку органів державної влади спробуємо завершити всі бюрократичні процедури до цього моменту. Звичайно, не по всіх об’єктах, але по достатній кількості для того, щоб завантажити всі потужності бізнесу”, — сказав Олексій Гончарук.

Він додав, що в 2020 році Уряд поставив за мету побудувати та відремонтувати рекордну кількість доріг. Мова не про ямковий ремонт, а про нове будівництво, або реконструкцію.

Одним із головних проектів року Прем’єр-міністр назвав дорогу Решетилівка—Дніпро: “Цією дорогою ми з‘єднуємо хорошим сполученням Київ з Дніпром. Трасу Запоріжжя-Маріуполь наша команда в рекордні терміни вже відремонтувала восени минулого року. Наша мета — зробити так, щоб від Львова до Маріуполя була хороша та якісна дорога”.

Цьогорічний бюджет на дорожнє будівництво — безпрецедентний в історії України. В 2020 році планується залучення 86,5 млрд грн на ремонт доріг державного значення.

“Ми усвідомлюємо амбітність своїх планів. 6 тис. км доріг за один рік – це рекорд для сучасної України, тим паче мова йде не тільки про ремонти та будівництво, але і впровадження сучасних бізнес-процесів, ІТ-інструментів, – це переосмислення всієї дорожньої галузі. Тому, окрім фінансування та постановки мети, ми пропрацювали інструменти, які забезпечать успішну реалізацію усіх планів” – зазначив Олександр Кубраков, керівник Державного агентства автомобільних доріг України.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій також додав, що ключова ціль Міністерства інфраструктури — зниження аварійності на 30%. Це передбачено, зокрема, і програмою діяльності Уряду. “Для цього у 2020 році будуємо інфраструктуру безпеки, запроваджуємо нові стандарти під час облаштування пішохідних переходів, розв’язок та інших об’єктів. Видатки – 1, 5 млрд грн”, – наголосив Владислав Криклій.

27.01.2020


Єднання з нагоди Дня Соборності України

22 січня на мосту через річку Збруч, що на на кордоні між Чемеровецьким районом Хмельницької області та Гусятинським районом Тернопільської області відбулися міжобласні заходи з нагоди 101-ї річниці Соборності України.

Головні урочистості, на які прибули делегації з усієї Хмельниччини, відбулися на мосту через річку Збруч між селом Гусятин , що на Чемеровеччині, та селищем міського типу Гусятин Тернопільської області. Завітали на дійство гості з багатьох куточків України та усіх районів Хмельницької та Тернопільської областей.

Розпочалося святкування із символічного єднання: на мосту з двох частин склали знамено України. Зі сторони Хмельниччини несли 50-ти метровий синій стяг, а від Тернопільщини 50-ти метровий жовтий, які разом символізують єдину, цілісну Україну.

Правда, це була більше ніж зустріч, а швидше акція єднання , вияв доброї волі, спільного національного прагнення жити в злагоді та мирі, будувати гарні добросусідські відносини.

Участь в Акції єднання взяла делегація Городоцького району, яку представляли перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, заступник голови районної державної адміністрації Віктор Бабин, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Попадин, заступник голови районної ради Руслан Райтаровський, секретар міської ради Олена Гріх, перший заступник міського голови Сергій Літвінчук, селищний голова Альберт Собков, інші представники державних установ, органів місцевого самоврядування, громадських організацій, працівники культури та аматорські творчі колективи.

Розпочалася зустріч делегацій вже традиційним обміном хлібом-сіллю та символічним поєднанням двох половин державного стяга. Утворений стяг пронесли на центральну площу смт.Гусятин, де й продовжилося святкування. Після підняття Державного Прапора відбувся молебен за Україну та покладання квітів до монументу Незалежності. Далі очільники областей привітали присутніх з Днем Соборності України.

Також під час урочистої зустрічі керівники областей, районів, об’єднаних територіальних громад зробили вітальні записи в « Art-книзі» для нащадків та молодого покоління на згадку про цей день.

Святкового настрою всім присутнім додали театралізовані постановки та патріотичні пісні від творчих колективів, що лунали з головної сцени.

23.01.2020


Рабство. Чи існує воно сьогодні

Сьогодні багато українців у пошуках кращої долі та високого заробітку шукають роботу за кордоном. Та, на жаль, через свою необізнаність потрапляють у шахрайські тенета, які загрожують не тільки втратою власних заощаджень, але й можуть коштувати самого дорогого – життя. Саме тому 22 січня 2020 року з метою розширення уявлення та поглиблення розуміння причин і наслідків шукачів роботи про трудову міграцію, торгівлю людьми та ризики нелегального працевлаштування за кордоном Городоцьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено профінформаційний семінар на базі Городоцької районної філії Хмельницького обласного центру зайнятості.

Фахівець центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Ястремська розповіла учасникам про основні методи, якими користуються вербувальники для залучення людей до нелегальної роботи. Присутні отримали роз'яснення щодо оформлення документів для виїзду за кордон, про особливості та ризики перебування за кордоном, перелік громадських організацій, які опікуються питаннями запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та трудової експлуатації, тощо. Під час заходу лунало чимало запитань та особистих історій.

Усім шукачам роботи потрібно пам'ятати про те, що життєво важливо, вирішивши шукати роботу за кордоном, максимально подбати про власну безпеку, зібрати якнайбільше інформації про країну, в якій планується працевлаштування, її законодавство, можливість там успішного легального працевлаштування та ризики при нелегальній зайнятості; фірму-посередника, яка пропонує роботу; адресу Українського посольства (консульства) чи громадської організації, які можуть надати допомогу мігрантам у вирішенні критичної ситуації. Адже наша безпека в наших руках.

22.01.2020


Відбулися урочисті збори з нагоди Дня Соборності України

День Соборності України увійшов до календаря як велике державне свято. Адже 22 січня 1919 року на площі перед Софією Київською відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – урочисто проголошено Акт злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Офіційно це свято відмічають в Україні з 1999 року. Цього року виповнюється 101-ша річниця цієї знаменної події.

Акт возз’єднання і злуки по суті двох Україн став символічним для єдності земель сучасної України. Цей день увійшов в історію українського народу і як свято національної єдності.

З нагоди святкування Дня Соборності України в залі засідань районної держаної адміністрації відбулися урочисті збори, на яких були присутні працівники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, установ та організацій, представники громадськості та засобів масової інформації.

Привітав учасників заходу зі святом перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, який побажав усім присутнім єдності духу, міцної дружби і братської допомоги, взаємоповаги і розуміння один одного та наголосив, що саме в єдності та спільній меті, спрямованій на благо України, можливо досягти небувалих висот у розвитку рідного краю та всієї України.

Після урочистих зборів керівництво району та міста з усіма бажаючими вшанували видатного історика, громадського та політичного діяча, голову Української Центральної ради Михайла Грушевського покладанням квітів до його погруддя, що знаходиться у центрі міста Городка.

22.01.2020


Шановні жителі Городоччини!

Цьогоріч 22 січня український народ відзначатиме 101-шу річницю Соборності України.

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас єдина держава і ми - єдиний народ!

Тож прийміть найщиріші привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу – Дня Соборності України!

Успіх побудови демократичної та міцної держави ґрунтується на наших спільних зусиллях, на дотриманні принципів незалежності, на усвідомленні власної відповідальності за майбутнє усього українського народу.

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, оправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Нехай же наша діяльність позначається світлими справами, спрямованими на розвиток і зміцнення Батьківщини, на добробут і розквіт духовності народу.

Щиро бажаємо усім міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної Городоччини та всієї України!

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети - процвітання соборної незалежної демократичної та могутньої України!

З повагою,

Перший заступник голови адміністрації

С.Зборовський

Голова районної ради

О.Зелінська

22.01.2020


Увага! Правила купання на Водохреща

На свято Богоявлення, що відоме у народі як Водохреща і святкується 19 січня, центральне місце займають обряди, пов’язані з водою, і один з них – купання в ополонці.

З огляду на те, що купання у крижаній воді може бути небезпечним та мати негативні наслідки для людей, управління з питань цивільного захисту населення облдержадміністрації закликає виважено підходити до цього обряду.

Для тих, хто планує купатись у водоймах на Водохрещення, рекомендуємо дотримуватись наступних правил, а саме:

1) купатись в спеціально обладнаних місцях біля берега, під наглядом рятувальників та медичних працівників;

2) перед купанням необхідно розігріти тіло;

3) категорично забороняється купання в крижаній воді під впливом алкоголю;

4) занурюватися найкраще по шию, не замочивши голову, щоб уникнути рефлекторного звуження судин головного мозку;

5) при вході у воду, намагайтеся швидко досягти потрібної Вам глибини, але не плавайте;

6) не перебувайте у воді більше 1 хвилини, щоб уникнути загального переохолодження організму;

7) якщо з вами дитина, слідкуйте за нею під час занурення;

8) при виході не тримайтеся безпосередньо за металеві поручні, використовуйте сухий рушник;

9) після купання (занурення) розітріть себе махровим рушником і надягніть сухий одяг;

10) для зміцнення імунітету й уникнення можливості переохолодження необхідно випити гарячого чаю, з попередньо підготовленого термоса.

Пам’ятайте, що перебування в крижаній воді у незагартованих людей може призвести до загального переохолодження організму.

Першими ознаками загального переохолодження організму є тремтіння, посиніння шкіри, болі у пальцях рук та ніг.

При легкому ступені переохолодження постраждалого достатньо тепло одягти, напоїти гарячим чаєм та змусити виконувати інтенсивні фізичні вправи. У разі середнього і важкого переохолодження – розтерти вовняною тканиною, зробити масаж усього тіла, тепло одягти та негайно звернутися за необхідною медичною допомогою.

Закликаємо громадян відповідально ставитися до власного життя та життя своїх рідних, дотримуватися правил поведінки на водоймах. Нехай свято буде для всіх веселим та безпечним!

17.01.2020


Володимир Зеленський поставив уряду завдання продовжити посилений контроль над пожежною безпекою в Україні

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання – продовжити роботу щодо посилення контролю пожежної безпеки, покращення матеріально-технічного стану рятувальних підрозділів і служб. Відповідний лист Глава держави надіслав на ім’я Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука 16 січня 2020 року.

Уряд повинен щоквартально інформувати Президента про результати цієї роботи.

Лист було надіслано Прем’єр-міністру у відповідь на повідомлення уряду, згідно з яким на 8 січня 2020 року проведено позапланові перевірки стану техногенної та пожежної безпеки на 10374 об’єктах із 37006 об’єктів, які підлягають перевіркам (тобто проінспектовано 28%).

За результатами перевірок виявлено, що на 9208 об’єктах відсутні, несправні або не обслуговуються автоматичні системи протипожежного захисту, на 2066 системи електропостачання потребують заміни або ремонту, 3365 об’єктів потребують обладнання первинними засобами пожежогасіння.

Згідно з повідомленням Кабінету Міністрів, перевірки за додержанням та виконанням вимог законодавства y сфері техногенної та пожежної безпеки тривають.

За порушення вимог пожежної безпеки та невиконання приписів до адміністративної відповідальності притягнуто 9934 керівники закладів і відповідальні посадові особи.

Згідно з інформацією уряду, в державному бюджеті на 2020 рік видатки загального фонду для ДСНС на забезпечення діяльності сил цивільного захисту затверджені в сумі 12,3 млрд грн (що на 18,8% більше порівняно з 2019 роком). На придбання спеціальної аварійно-рятувальної (пожежної) техніки – 600,4 млн грн, на інші видатки (пальне, спецодяг, обслуговування техніки, послуги зв’язку тощо) – 233,3 млн грн.

Нагадаємо, 24 грудня 2019 року Президент підписав Указ «Про невідкладні заходи щодо запобігання пожежній небезпеці в Україні». Документ спрямований на запобігання виникненню пожеж, що створюють загрозу життю та здоров’ю людей, можуть негативно вплинути на стан довкілля, економіки й національної безпеки, а також забезпечення оперативного реагування на такі пожежі.

Серед іншого, уряд повинен був забезпечити неухильне додержання вимог законодавства з пожежної безпеки на об’єктах з масовим перебуванням людей (заклади освіти, гуртожитки, заклади охорони здоров’я, торговельно-розважальні заклади, готелі), утримання в належному стані пожежних гідрантів власниками водопровідних мереж.

Крім того, пожежники повинні бути забезпечені сучасною спецтехнікою та обладнанням для екстреної евакуації людей, гасіння пожеж, спецодягом.

vОкремо Президент наголошував, що необхідно поліпшити матеріальний і соціальний захист пожежників, удосконалити їхню професійну підготовку, перепідготовку, а також підвищити рівень їхньої кваліфікації.

17.01.2020


Засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам

Сьогодні відбулося засідання комісії з питань призначення (відновлення) соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. Засідання комісії проводив заступник голови районної державної адміністрації, голова комісії Віктор Бабин.

У засіданні комісії взяли участь: начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, заступник голови комісії Вячеслав Лихва, завідувач сектору у справах сім’ї управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Казмірчук, завідувач сектору державних соціальних інспекторів управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Олена Сльоз, начальник відділу з питань призначення і перерахунку пенсій №4 Управління застосування пенсійного законодавства Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Жанна Повар, начальник Городоцького відділення управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Хмельницькій області Юрій Лабань, та інші.

Членами комісії всього було розглянуто 4 заяви: 3 заяви – про призначення (відновлення) щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання громадянам за місцем фактичного проживання, 1 - про призначення (відновлення) виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям внутрішньо переміщеній особі.

За результатами роботи, члени комісії прийняли рішення у задоволені усіх поданих заяв.

17.01.2020


Мости єднання

Запрошуємо долучитися до проведення загальнонаціонального флешмобу під назвою «МОСТИ ЄДНАННЯ»

22 січня – величний день в історії України. Цього дня далекого 1919 року на Софіївській площі у Києві було проголошено Акт возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Соборність – це не тільки спільні етнічні землі у рамках держави, а насамперед, духовне єднання всього населення нашої країни в ім’я миру, свободи і процвітання рідної землі.

До Дня Соборності України пропонується проведення загальнонаціонального флешмобу під назвою «МОСТИ ЄДНАННЯ», що полягає у поширенні у соціальних мережах фото громадян держави в національному одязі під хештегом #мости_єднання.

17.01.2020


Україна повідомила НАТО про готовність стати операційним партнером Альянсу в Іраку

Україна підтримає зусилля НАТО зі зміцнення безпеки в Іраку. Про це йшлося 14 січня у штаб-квартирі НАТО на зустрічі Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитра Кулеби із заступником Генерального секретаря НАТО з питань операцій Джоном Манзою.

“Я поінформував заступника Генсека, що в України є план відправити 20 військовослужбовців на підтримку місії НАТО в Іраку після того, як Альянс відновить її роботу. Запрошення стати операційним партнером місії Альянсу в Іраку свідчить про визнання цінності українського військового досвіду та професіоналізму”, – розповів Дмитро Кулеба.

Реагуючи на повідомлення української сторони, заступник Генсека НАТО відзначив, що для Альянсу дуже важлива участь України у місії в Іраку.

Сторони погодили наступні спільні кроки із запровадження нового підходу НАТО “Один партнер – одна програма”, обговорили перспективи ухвалення стратегії національної безпеки України та подальшої розробки стратегічних документів на її виконання. Дмитро Кулеба також поінформував колегу про роботу з метою ухвалення Парламентом необхідних законів у сфері безпеки та оборони, зокрема про закон щодо реформи СБУ.

Довідково

Україна брала участь у тренувальній місії НАТО в Іраку з 2006 року. Це спільні навчання країн-учасниць Північноатлантичного альянсу, збройних сил Іраку та країн-партнерів НАТО. Українські офіцери працювали військовими радниками в Національному оперативному центрі Офісу Прем’єр-міністра Іраку та Об’єднаному оперативному центрі МВС Іраку, брали активну участь у розробленні оперативних процедур як на тактичному, так і на стратегічному рівнях.

У 2019 році Альянс запропонував Україні продовжити співпрацю – Північноатлантична рада НАТО (ПАР) надала Україні статус потенційного операційного партнера Місії НАТО в Іраку. Україна вже направила НАТО запит, щоб отримати статус повного операційного партнера. Крім того, триває розробка національної нормативної бази участі у цій операції. Загалом у 2020 році планують направити 20 штабних офіцерів для участі в Місії.

Крім того, обговорюється можливість залучення українських військовослужбовців в якості інструкторів програми DEEP в рамках діяльності Місії НАТО в Іраку для підготовки військовослужбовців Збройних сил Іраку. Упродовж 12-15 січня відбувається ознайомчий візит керівництва Національного університету оборони Іраку та представників програми НАТО DEEP-Ірак до Національного університету оборони України.

15.01.2020


Відбувся виїзний прийом громадян у с.Жищинці

Сьогодні перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський провів виїзний прийом громадян у селі Жищинці.

У прийомі громадян взяв участь виконувач обов’язки старости сіл Жищинці та Балакири Микола Манзій.

Пр

ийом проходив в адмінприміщенні громади села Жищинці.

На прийом до районного керівництва за допомогою у вирішенні проблемних питань завітали 4 місцевих жителів.

Питання, з якими зверталися громадяни, стосувалися відновлення автобусного сполучення за маршрутом Городок – Балакири через с.Жищинці, надання допомоги у підключенні окремого домогосподарства до сільського водогону, перерахунку пенсії ліквідатору аварії на ЧАЕС, відновлення вуличного освітлення на окремій вулиці у с.Балакири.

На поставлені питання місцеві жителі отримали вичерпні відповіді та рекомендації, а ті звернення громадян, які потребують додаткового вивчення, будуть доручені керівникам відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації щодо їх вирішення.

15.01.2020


Щира посмішка на обличчі дитини – безцінна

В грудні напередодні новорічно-різдвяних свят за ініціативи Хмельницького обласного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді пройшла благодійна акція «Ялинка бажань», яка вже багато років поспіль здійснює мрії маленьких городоччан. Так 10 дітей з малозабезпечених та багатодітних сімей Городоцького району взяли участь в акції.

У своїх листах діти прохали про різноманітні подарунки: ляльки, машинки, одяг, взуття, солодощі, тощо. Малеча була заінтригована і з нетерпінням чекала тієї щасливої миті, коли здійсниться найзаповітніше бажання – кожному із них вручать особливий подарунок до Нового року.

Працівники Городоцького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідали сім’ї, зустрілись з дітьми та їх батьками і вручили учасникам акції подарунки. Справжній подив на обличчі у дітвори змінився відчуттям справжнього щастя від того, що їхнє новорічне бажання здійснилося так швидко. Щира посмішка на обличчі дитини – безцінна. В цьому знову переконалися фахівці із соціальної роботи і пообіцяли, що наступного року також завітають до них із подарунками.

Ми щиро дякуємо мешканцям міста, працівникам, волонтерам, які долучились до акції та здійснили дитячі мрії.

13.01 2020


Відбулася відеоконференція під керівництвом голови облдержадміністрації

13 січня обласною державною адміністрацією було організовано відеоконференцію , яка проходила під керівництвом голови обласної державної адміністрації Дмитра Габінета. Також до участі долучилися представники окремих структурних підрозділів обласної державної адміністрації та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, а також представники районів та об’єднаних територіальних громад.

Під час наради були розглянуті питання про стан виконання дохідної частини бюджетів об’єднаних територіальних громад та заходи щодо вдосконаленнятцієї роботи у 2020 році та про хід виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про проблемні питання щодо контролю за використанням і охороною лісів, протидії незаконним рубкам та запровадження електронного обліку деревини комунальними лісогосподарськими підприємствами області».

В районній державній адміністрації у відеоконференції взяли участь: перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Зборовський, голова районної ради Ольга Зелінська, секретар міської ради Олена Гріх, начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Рудь, директор Городоцького спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Горліс» Валерій Короташ.

За результатами розгляду питань порядку денного Дмитро Габінет доручив відповідним структурним підрозділам облдержадміністрації спільно із ГУ ДПС та Управлінням Держпраці в області провести роз’яснення та надати методичну допомогу керівникам і відповідальним посадовим особам об’єднаних територіальних громад щодо формування та виконання бюджетів, а також проведення заходів з їх наповнення. Крім того, голова облдержадміністрації наголосив, що електронний облік деревини має бути завершений до 01 лютого 2020 року. Після цього до лісогосподарських підприємств, які не виконали вимогу впровадження системи електронного обліку деревини будуть вжиті відповідні заходи.

14.01.2020


О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Городоцька района державна адміністрація оголошує конкурс на визначення робочого органу – підприємства (організації) для здійснення функцій по організації проведення конкурсів з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Городоцького району.

Об'єктом конкурсу є надання права підприємству (організації) здійснювати функції робочого органу.

Засідання конкурсного комітету відбудеться за адресою: Хмельницька обл., м. Городок, вул. Шевченко 20, 2-й поверх (Городоцька районна державна адміністрація). Початок роботи о 10.00 год.

Перелік необхідних документів на конкурс, бланки заяв і анкет, інформацію щодо об’єктів конкурсу можна отримати за адресою: м. Городок, вул. Шевченка, 20, тел. 3-15-35, 3 поверх, кабінет №3 (відділ економічного розвитку райдержадміністрації) праве крило, режим роботи з 8-00 год. до 17-15 год., електронна пошта goradmekon@ukr.net .

Документи на участь в конкурсі подаються організатору конкурсу за адресою: м. Городок, вул.Шевченко, 20, 3-й поверх. На конвертах вказується дата проведення конкурсу по оголошенню, назва та адреса претендента.

Конкурс відбудеться 19 лютого 2020 р., кінцевий термін подачі документів 6 лютого 2020 року.

У конкурсі може брати участь підприємство (організація), що має фахівців та досвід роботи не менше трьох років з питань організації пасажирських перевезень та спроможна забезпечувати належну підготовку матеріалів для проведення конкурсу з визначення перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, приймання документів на конкурс, перевірки достовірності одержаної від перевізника-претендента інформації, їх аналізу та оцінки відповідності конкурсних пропозицій перевізника-претендента умовам конкурсу, підготовки паспортів автобусних маршрутів та матеріалів для подальшого встановлення відносин між організатором та автомобільним перевізником - переможцем конкурсу.

Для участі у конкурсі претенденти подають такі документи:

- заяву на участь у конкурсі згідно із встановленою формою;

- реквізити претендента: юридична та поштова адреса, код ЄДРПОУ, свідоцтво платника податку, розрахунковий рахунок, телефон, факс, електронна адреса (e-mail:);

- довідку Державної податкової служби в Хмельницькій області про відсутність заборгованості по сплаті податків, зборів та інших обов'язкових платежів;

- документ, який підтверджує досвід роботи підприємства та фахівців у сфері організації пасажирських автоперевезень не менше трьох років;

- довідку про стан заборгованості з виплати заробітної плати;

- довідку про наявність матеріально-технічного забезпечення;

- інформацію щодо взаємодії з профільними та науковими організаціями у сфері пасажирських перевезень автомобільним транспортом загального користування, а також копії документів, що це підтверджують.

Документи, що надійшли після встановленого строку або подані не в повному обсязі, не розглядаються і повертаються претендентам.

Всі зауваження та недоліки при подачі документів на участь в конкурсі підприємства (організації) мають можливість виправити на протязі двох днів та подати документи повторно.

Не допускаються до участі в конкурсі підприємства (організації), які:

- надають послуги з перевезень, провадять діяльність на ринку транспортних послуг, представляють інтереси окремих автомобільних перевізників;

- визнані банкрутами або стосовно яких порушено справу про банкрутство;

- ліквідуються як суб'єкти підприємницької діяльності;

- мають заборгованість з податків або інших обов'язкових платежів;

- подали для участі у конкурсі документацію, оформлену не належним чином або таку, що містить неправдиву інформацію.

13.01.2020


Володимир Зеленський оголосив 9 січня днем жалоби в Україні у зв’язку з катастрофою літака МАУ в Ірані

Президент України Володимир Зеленський постановив оголосити 9 січня 2020 року днем жалоби у зв’язку з трагедією, що сталася 8 січня внаслідок катастрофи пасажирського літака авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» в Тегерані (Іран).

Глава держави підписав відповідний указ.

З метою вшанування пам’яті загиблих Президент постановив приспустити державні прапори України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій.

Документом також скасовуються розважально-концертні заходи, вносяться відповідні зміни до програм теле- та радіопередач.

Нагадаємо, на борту літака рейсу PS 752 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України», що впав біля аеропорту Тегерана, перебувало 11 громадян України (2 пасажири та 9 членів екіпажу), 63 – Канади, 82 – Ірану, 3 – Німеччини, 10 – Швеції, 4 – Афганістану, 3 – Великої Британії.

09.01.2020


Громадське обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації "Про визначення переліку видів громадських робіт у 2020 році "

Городоцька района деравна адміністрація пропонує для громадського обговорення проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про визначення переліку видів громадських робіт у 2020 році".

Пропозиції просимо надсилати до 30.01.2020 року на електронну пошту: gorodok@gor-adm.gov.ua.

 

Завантажити проект розпорядження >>>

 

Завантажити додаток >>>

 

02.01.2020


Громадське обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації "Про визначення середньої ціни ритуальних послуг для проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни "

Городоцька района деравна адміністрація пропонує для громадського обговорення проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про визначення середньої ціни ритуальних послуг для проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності і осіб з інвалідністю внаслідок війни ".

Пропозиції просимо надсилати до 30.01.2020 року на електронну пошту: gorodok@gor-adm.gov.ua.

 

Завантажити проект розпорядження >>>

 

 

02.01.2020


Шановні жителі Городоччини!

Прийміть сердечні вітання з нагоди величного свята - Різдва Христового!

Вітаючи усіх християн Городоччини з Різдвом Христовим, бажаємо міцного здоров'я і сімейного благополуччя. Хай Різдвяні переспіви принесуть у кожну оселю відчуття затишку, сповнюють серця вірою на краще, новими надіями та духовними силами.

Тож подаймо одне одному руки підтримки, щирої довіри і любові, гуртуймося заради слави Божої на благо всього нашого народу. Нехай Свята Віфліємська зоря вказує нам у Новому році шлях до життя у мирі і добробуті на нашій благословенній Українській землі.

У це світле свято хочемо побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях і всіх благ! Нехай виправдаються всі очікування і здійсняться найзаповітніші мрії!

Щасливих та веселих Різдвяних свят!

Христос народився! Славімо його!

З повагою,

Перший заступник голови адміністрації

С.Зборовський

Голова районної ради

О.Зелінська


Шановні мешканці Городоччини!

Дорогі друзі!

Вітаємо Вас та Ваші родини з прийдешнім Новим 2020 роком!

2019 рік був не простим для народу України. Але ці випробування зміцнили нас і згуртували. В цьому році Україна продовжувала реалізацію європейських реформ, що є нашим ключовим спільним завданням, адже завдяки цьому створюватимуться сприятливі зовнішні умови для розвитку України та зростання добробуту її громадян.

Для усіх нас, жителів Городоччини, 2019 рік був сповнений нелегких викликів, але все таки він став важливим щаблем у відродженні соціально-економічного потенціалу району. Ми разом плідно працювали заради кращого майбутнього нашого краю і з гідністю витримали усі випробування. Рік, що минає, збагатив нас досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього.

Тож нехай 2020 рік стане таким, яким Ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, економічного зростання та духовного оновлення!

Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя та любові, достатку, процвітання та щедрої долі. Нехай у вашому житті панують гармонія та вдача!

Миру нашій країні, кожній родині, кожному дому!

Щасливого Нового року!

З повагою,

Перший заступник голови адміністрації

С.Зборовський

Голова районної ради

О.Зелінська